REJS  DLA WYTRWAŁYCH 2018  zorganizowane przez Zarząd KOZŻ RejsdlaWytrwałych2018

Wyniki regat z dnia 13.10.2018r.

Grupa I

1/GOOD SHAPE                           Wojciech Maliszewski

2/FANABERIA                              Tomasz Menet 

3/ARGEMON                                 Stanisław Baran

4/MAK                                          Wiktor /Cebula/

5/HUNGRY SMARK                      Jerzy Kusiak

Grupa II

1/BARMAN                                   Karol Hulin

2/SPIDER – MAN                          Janusz Pająk

3/BLUE MOON                              Marek Świgoń

4/ZDZICHU                                    Zdzisław Adamski

5/OCZKO                                      Marcin Wójcie

6/JAGUAR                                    Jerzy Stasiczak

7/ARKADIA                                   Henryk Madejowski

Grupa III

1/WESOŁEK                                 Michał Skrzypczak

2/ŚNIEŻKA                                    Łukasz Zych

3/ANTILA 26                                  Paweł Dróżdż

4/KORSARZ                                  Tomasz Kolowca

5/APSIK                                        Hieronim Klorek

6/GBUREK                                    Robert Kowalczyk

Grupa IV

1/GUBERNATOR                           Ryszard Mieszek

2/VACANZA                                  Szczepan Rudnicki

3/TESSA                                      Łukasz Pomorski

Grupa V

1/SZARY WILK                              Jan Wilk

2/CURRENCY 0N TIM                    Tomasz Malinowski

3/ELCOM                                      Marek Sawicki

                                                                                          Sędzia główny regat  -  Adam Łapka
                                                                                          Sędzia trasy – Zygmunt Karczmarek

                                                                                          Kuk : 1.Marek Wajcowicz
                                                                                                   2.Benek Śliwa

                                                                                           Komandor rejsu Marek Dmitrzak
                                                                                           Sekretarz plastyk - Jacek Lubas

                                                                                            Fotka  -  Zygmunt Karczmarek

  Kazimierz Grzebień